Skip links
ELW CK Alkali Su Arıtma Cihazı Eurolife Water

Su Arıtma Sistemlerinde Bulunan Plastik Zarar Verir Mi?

Su Arıtma Sistemlerinde Bulunan Plastik Zarar Verir Mi?

Hayır, su arıtma sistemlerinde bulunan her bir plastik belirli proje ve mühendislik ekibi tarafından geliştirilmekle beraber suyun içerisinden geçen her parça NSF onaylı olmaktadır. NSF her üretilen su arıtma cihazlarına verilmeyen özel aşamalarla test edilerek alınabilen bir sertifikalandırma ve onay olduğundan dolayı gönül rahatlığıyla Eurolife Water bünyesinde bulunan su arıtma cihazlarını tercih edebilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi

Eurolife Water olarak piyasa da bir çok su arıtma sistemi bulunsa da bizlerin üretimini gerçekleştirdiği ve bir çok testten geçirdiğimiz kompakt ve şık tasarımı sayesinde hiç bir görüntü kalite kirliliği oluşturmayan ve sistemin korunmasını sağlayan yapısı ile içerisinde bulunan filtre takımının ÇİN ÜRETİMİ KULLANILMAMASI ve tamamen NSF onayı almış malzemelerin kullanıldığını sizlere belirtmek isteriz. Bu modelimiz ise ELW CKS-ALKALİ kodlu ürünümüz olduğunu söyleyebiliriz.

ELW CK Alkali Su Arıtma Cihazı Eurolife Water Su Arıtma Sistemlerinde Bulunan Plastik Zarar Verir Mi?

  1. 12 Inc Inline 5 Mikron Spun (Sediment)
  2. 12 Inc Inline GAC Karbon Filtre
  3. 12 Inc Inline CTO Karbon Filtre
  4. 80 GPD Membran
  5. 10 Inc Inline Post Karbon Filtre
  6. 2.2 Galon Metal Tank
  7. Lüks Musluk
  8. Kaçak Sensörü

Yukarıdaki özelliklere sahip olan bu ürünümüz ile tamamen sağlıklı suyu şık ve kompakt tasarımıyla sizlere rahatsızlık vermeden elde edebilirsiniz. Belirli periyotta filtre takımının değişimi ve ana filtrenin değişimi ile alakalı bilgilendirme ve takip bizim tarafımızdan yapıldığından dolayı aklınızda herhangi bir soru işareti olmadan tüketiminize devam edebilirsiniz. Değişim süresi yakınlaştığında sizlere bilgi vererek randevu oluşturmamız ile birlikte değişimi hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

ELW CKS-ALKALİ ile tüm ailenizin içme suyu ihtiyacını sağlıklı ve güven içerisinde giderebilirsiniz. Bu sistemden elde edeceğiniz su ile yemeklerinizi yapabilir ve gerçek yemek lezzetini tamamen hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Leave a comment

Bu web sitesi deneyiminizi iyileştirmek içi çerezleri kullanır.
Anasayfa
Hesap
0
Ara