Skip links
Bebek ve Çocuklarınız İçin Su Arıtma Tercih Edin Eurolife Water

Bebek ve Çocuklarınız İçin Su Arıtma Tercih Edin

Bebek ve Çocuklarınız İçin Su Arıtma Tercih Edin

Günümüzde bir çok tüketilebilir hazır içecek ve suların plastik şişelere veya benzerlerine konulmaktadır. Yetişkin bireylerinde tüketimini azaltması, tamamen vazgeçmesi veya plastik yerine cam tercih etmesi gereklidir. Fakat çocuklarımızın ve bebeklerimizin vücutlarının daha yeni ve gelişim aşamasında olmasından dolayı mikro plastik veya kimyasallara maruz kalması beyin ve beden gelişimini olumsuz yönde etkileyebileceğini söyleyebiliriz.

Özellikle bebekleriniz için hazır mama hazırlarken veya sütünü hazırlarken yüksek ısılara maruz kalan plastik içerisinden mikro plastik karışmakla beraber mama için kullandığınız suyun bulunduğu yerden de gelen mikro plastik ekstra zarar oluşturabilmektedir.

Bunun için özellikle bebek sahibiyseniz içme suyunuzu arıtma cihazından elde etmeniz gereklidir. Eurolife Water Su Arıtma Sistemleri ürünlerinde ve bünyemizde bulunan ithal edilen su arıtma cihazlarında özellikle sağlığınızı koruyacak malzemeler tercih edilmektedir.

Bebek ve Çocuklarınız İçin Su Arıtma Tercih Edin Eurolife Water

Paketlenmiş plastik suların bekleme koşulları ve doldurulma tesislerinin nasıl bir durumda olduğu ön görülemediği ve kontrol sağlanıp sağlanmadığı bilinmediğinden dolayı cam şişede bulunan veya su arıtma cihazından elde edilen suyun tüketimini çocuklarınıza ve bebeklerinize yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Hamile veya Emziren bir anne adayı iseniz tükettiğiniz suyun kalitesine önem vermeniz bebeğinizin sağlığını olumlu yönde etkileyecektir. Su arıtma sistemlerimizde bulunan mineraller sayesinde vücudunuz için en iyi mineralleri sağlayarak hem kendi sağlığınızı hem de bebeğinizin sağlığını ekstra korumuş ve katkı sağlamış olursunuz.

Ev tipi su arıtma sistemi dışında daire girişinde veya bina girişinde yer alacak genel su arıtma sistemiyle kıyafetlerinizi yıkadığınızda ilk yıkamadan itibaren farkı tamamen hissedeceksiniz. Özellikle sabun ve deterjan köpürmesinin daha hızlı ve daha çok olduğunu farkedebileceksiniz.

Leave a comment

Bu web sitesi deneyiminizi iyileştirmek içi çerezleri kullanır.
Anasayfa
Hesap
0
Ara