Skip links

Sertifikalar

NSF

NSF “The Public Health and Safety Company” Sağlıklı ve güvenli yaşamanızı sağlamak için yiyecek ve içecekler de gerekli test v e araştırmaları yapan NSF, satılan ürünlerdeki kalitenin göstergesi olan en önemli sertifikalardandır.

Altın Mühür Water Quality

Water Quality ” Dünya Su Kalitesi Birliği” tarafından onay verilen cihazları tercih ediniz. Dünya su kalite birliği sizin sağlığınız için bu cihazları en zorlu testlerden geçirerek bu onay belgesini vermektedir. Şu an satılmakta olan birçok uzak doğu cihazlarında bu onay belgeleri yoktur.

TÜV

TÜV Almanca’ da Teknik Denetim Kurumu’ nun kısaltması olan TÜV, 140 yılı aşkın bir geçmişe sahip bağımsız bir denetim ve kontrol kuruluşudur. Teknik güvenlik, denetim ve kalite ispatı olan TÜV sertifikası cihazlarımızın kalitesi hakkında bilgi vermek için yeterlidir.

Iampo R&T

Iampo R&T Iampo cihazınızın boru ve ek yerleri gibi sorun yaşanması olası bölgelerindeki kalite kontrol tescilidir. Bu sertifikaya sahip cihazları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

The National Board

Sahibi olduğumuz ” The National Board” sertifikası cihazlarımızda yakalamış olduğumuz kalitenin bir başka göstergesidir.

Bu web sitesi deneyiminizi iyileştirmek içi çerezleri kullanır.
Anasayfa
Hesap
0
Ara