Sertifikalar

Bir ürünün sağlamlığı, kullanılan malzemenin kalitesi, insan sağlığına uygunluğu gibi bir çok konuda çok zor testlerden geçirilerek verilen sertifikalar, ürünlerimizin güvenilirliği konusunda tüketiciye gerekli fikri vermektedir.Su gibi insan için hayati önem taşıyan bir konuda, kullanılacak cihazların insan sağlığına uygunluğu ve kalitesi her zamankinden daha fazla ön plana çıkmaktadır. Bu bilinç ile kullanmış olduğumuz cihazlar gerek Avrupa da gerek Amerika da, benzerlerinden çok daha kaliteli olduğu ispatlanmış ve rakiplerinin önüne geçmiş markalardır.Çok zorlu testlerden geçirilerek alınabilen bu kalite belgelerini Eurolife Water olarak sizlere sunmaktan onur duyuyoruz.

waterquality-suaritma
Water Quality " Dünya Su Kalitesi Birliği" tarafından onay verilen cihazları tercih ediniz. Dünya su kalite birliği sizin sağlığınız için bu cihazları en zorlu testlerden geçirerek bu onay belgesini vermektedir. Şu an satılmakta olan birçok uzak doğu cihazlarında bu onay belgeleri yoktur.
nsf-suaritma

NSF "The Public Health and Safety Company" Sağlıklı ve güvenli yaşamanızı sağlamak için yiyecek ve içecekler de gerekli test v e araştırmaları yapan NSF, satılan ürünlerdeki kalitenin göstergesi olan en önemli sertifikalardandır.

tuv-suaritma

TÜV Almanca' da Teknik Denetim Kurumu' nun kısaltması olan TÜV, 140 yılı aşkın bir geçmişe sahip bağımsız bir denetim ve kontrol kuruluşudur. Teknik güvenlik, denetim ve kalite ispatı olan TÜV sertifikası cihazlarımızın kalitesi hakkında bilgi vermek için yeterlidir.

iapmo-suaritma

Iampo R&T İapmo cihazınızın boru ve ek yerleri gibi sorun yaşanması olası bölgelerindeki kalite kontrol tescilidir. Bu sertifikaya sahip cihazları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

national-board-suaritma

National Board Almış olduğumuz " The National Board" sertifikası cihazlarımızda yakalamış olduğumuz kalitenin bir başka göstergesidir.