Neden Alkali Su?

Eurolife Water Su Arıtma Hakkında
9 Ekim 2017
Su Arıtma Hakkında Bilmedikleriniz?
10 Ekim 2017

Alkali su daha fazla oksijene sahip sağlıklı ve fonksiyonel sudur.Temiz içinde bakteri ve mikrop bulundurmayan sudur.İçindeki alkali minerallerin yanısıra diğer su çeşitlerine göre 2 kat daha fazla bünyesinde oksijen bulunduran su türüdür.

Vücudun pH dengesini düzenlemeye,korumaya ve hastalıkları engellemeye yardımcı olur.Alkali iyonize su vücudun doğal pH dengesinin korunmasına ve düzenlenmesine yardımcı olarak vücutta zararlı bakteri, iltihaplanma ve hastalıkların oluşumunu engelleyen bir ortam yaratır.

Vücudumuzun enerjisini ve zindeliğini arttırır.Alkali iyonize su küçük moleküler yapıya sahip olması nedeniyle vücudun biyoelektriksel dengesini diğer su çeşitlerine göre üç kat daha hızlı yenileyerek vücudun enerjisini ve zindeliğini arttırır.

Serbest radikallerin yarattığı hasar hızlı yaşlanma ve yanı sıra kanser dâhil birçok hastalığa sebep olmaktadır. Alkali iyonize suyun moleküler yapısı ve güçlü antioksidan özelliği serbest radikalleri etkisizleştirerek vücuda zarar vermelerini engeller.

Alkali su vücudumuzda uzun yıllar biriken asidik toksinleri nötralize ederek arınmaya yardımcı olur.Alkali su -200 ila -500 mV arası ORP değeri nedeniyle yüksek oksidasyon indirgeme gücüne yani antioksidan özelliğe sahiptir. Küçük moleküler küme yapısına sahip bir sıvı olarak diğer antioksidanlara göre vücut tarafından çok daha hızlı ve kolayca emilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × two =