[gtranslate] İçme Suyumuzu Neden Arıtmalıyız? | Eurolife Water

İçme Suyumuzu Neden Arıtmalıyız?

İçtiğimiz Suyu Ne Kadar Tanıyoruz?
4 Haziran 2018
Su, hayatın devamlılığı için tüm canlılar için vazgeçilmez ama sınırlı bir kaynak. Dünya yüzeyinin %70’i suyla kaplı olmasına rağmen içilebilir su kaynakları toplam suyun suyun %1’inden bile azdır.
Doğada saf suya en yakın su, yeryüzüne düşen yağmur ve kar sularıdır. Saf su yeryüzüne düştüğü an, topraktaki mineraller ve çeşitli maddelerle karışarak saflığını kaybetmektedir..
Genel olarak suyun gökyüzünden evimizdeki musluklara kadar geçen yolculuğunda kalitesini düşüren başlıca unsurlar şunlardır:
  • Ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs gibi zararlı maddeler
  • Toprak yapısından veya eskimiş borulardan kaynaklanan demir, alüminyum, sülfat gibi maddeler
  • Özellikle belediyelerin suyu dezenfekte etmek için kullandığı serbest klor
  • Tat, renk, koku ve bulanıklığını etkileyen koşullar
Dünyanın dört bir yanında insanlar sağlıklı ve lezzetli suya ulaşmanın sıkıntısını çekmektedir. Musluktan akan su ise beklentilerin altında kalınca, su arıtma cihazları devreye giriyor.
Eurolife Water Su Arıtma Cihazları ile doğadaki bu işlemi tersine çevirerek musluğunuzdan temiz,lezzetli su akmasını ve tüketmenizi sağlar. Suyunuzu tüm bakteri ve kirleticilerden arındırır.
Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojisi ile suyunuzdan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerden arındırılmasını sağlar.
Gönül rahatlığı ve kaliteli bir şekilde içebileceğiniz suyunuz her zaman elinizin altında olur. Ayrıca sebze ve meyvelerinizi yıkayabilir, lezzetli çay ve kahveler tüketebilirsiniz.
İhtiyacınıza en uygun Eurolife Water ürününü belirlemek için size bir telefon uzağındayız. 0212 266 99 90 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ürünlerimiz ve fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir