Eurolife Water Su Arıtma Cihazları

Su Arıtma Cihazları
28 Eylül 2017
İçme Suyunun Önemi
2 Ekim 2017
su arıtma

Eurolife Water Su Arıtma Cihazı Özellikleri Nedir?

Eurolife Water su arıtma cihazımız tamamen insan doğasına zarar vermeyen kaliteli materyaller kullanılarak üretimi yapılmıştır.Üretilen su arıtma cihazımız her bir materyali kontrol edilmiş ve testlerden geçirilmiştir.Su arıtma cihazımızda diğer su arıtma cihazlarında bulunmayan altın mühür güvencesi altına alınmıştır.Eurolife Water olarak cihazımızın tamamen arkasında durarak memnun olmadığınız takdirde ürünü geri alarak para iadesi sağlıyoruz.

Eurolife Water Su Arıtma Cihazı  Diğer Özellikleri Nedir?

Eurolife Water su arıtma cihazlarımızda bulunan 5 ana filtrenin işlevleri ve temel özelliklerini esas alan açıklamayı alt kısımda bulabilirsiniz.Ayriyetten kullandığımız tank özelliklerinide aşağıda keşfedebilirsiniz.

  • Sediment Filtre

5 micron GE sediment filtreden geçerilerek temizlenir

  • Granül Aktif Karbon Filtre

Matrix KX CT02 Blok Karbon Filtre tortulardan arıtılmış suyun 3.aşamadaki Blok Karbon Filtre ile birlikte sudaki klor, renk, tat vekoku veren eriyik gazlar, atıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır Opsiyonel olarak PentekGAC10 KarbonFiltre kullanılabilir

  • Blok Aktif Karbon Filtre

Matrix KX CT02 Blok Karbon Filtre 2. aşamada bulunan Granül Aktif Karbon Filtre ile birlikle sudaki organik maddeyi ve serbest kloru alırken suyu tat koku ve renk bakımından iyileştirir.

  • Membran Filtre

GE Osmonics Desal Membran Filtre ile sudaki mikro biyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir.

  • Depolama Tankı

NSF onaylı Amtrol tank arıtılmış suyu depolamak için kullanılır.

  • İnline Karbon Filtre

Pentek İnline Karbon Filtre hindistan cevizi kabuğundan imal edilmiş olup suyunuzun son kez kokusunu ve tadını düzenler.
Eurolife Water:İnsan vücudunun 4/3 sudan oluşmaktadır. Ham maddemiz olan su yaşam kaynağımızdır. Günümüzde gerek çevresel faktörler gerekse şehirleşmenin getirdiği yeni yaşam koşullarından dolayı içme suyumuzun kaliteli olmadığını biliyoruz. Peki yaşamımızı devam etmemizi sağlayan havadan sonra en önemli hayat kaynağımız olan suyun temizliğini nasıl sağlayabiliriz. Yapı taşımızı oluşturan ve içmeye mecbur olduğumuz su temiz mi? Bu temizliği sağlamak için Eurolife Water Ters Ozmoz arıtma sistemi size aradığınız damıtılmış, içimi yumuşak, kaliteli suyu sunmaktadır.
Tank Özellikleri: Su tankları sertifikalı INOX 304 malzemeden İmaldir. Bu tankların sadece paslanmaz çelik olmasından öte, işletme talimatlarına uygunluğu, tankların içerisinde Fekal kolilrom üniteleri üremediği raporlarla kanıtlanmıştır WQA ( Su Kalitesi Derneği ) su arıtma sektöründe en yüksek dürüstlük, bütünlük, eşitlik ve profesyonellik standartlarının geliştirilmesi ve en zorlu ürün testlerinin uygulanmasına adamış bir organizasyondur. WQA, 70′ den fazla ülkede 2.400’den fazla üye şirketi temsil etmektedir. Goldline Su Arıtma Sistemi WQA’nını Altın Mühürüne Sahiptir WQA, tüketicilerin yüksek kaliteli su arıtma ürünlerini seçmelerine yardımcı olmak amacıyla Altın Mühür programını geliştirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 + ten =