Eurolife Water Hakkında 3 Bilgi

Sağlığınız İçin Alkali Su İçin!
17 Ekim 2017
Damacanalarda Bulunan Bisfenal A Nedir?
20 Ekim 2017

Clean water and water bubbles in blue

Sertifikalı Ürünler

Bir ürünün sağlamlığı, kullanılan malzemenin kalitesi, insan sağlığına uygunluğu gibi bir çok konuda çok zor testlerden geçirilerek verilen sertifikalar, ürünlerimizin güvenilirliği konusunda tüketiciye gerekli fikri vermektedir. Su gibi insan için hayati önem taşıyan bir konuda, kullanılacak cihazların insan sağlığına uygunluğu ve kalitesi her zamankinden daha fazla ön plana çıkmaktadır. Bu bilinç ile kullanmış olduğumuz cihazlar Avrupa ve Amerika da, benzerlerinden çok daha kaliteli olduğu ispatlanmış ve rakiplerinin önüne geçmiş markalardır. Çok zorlu testlerden geçirilerek alınabilen bu kalite belgelerini Eurolife Water olarak sizlere sunmaktan onur duyuyoruz.

Premium Plus Servis Hizmeti

Eurolife Water olarak ilke edindiğimiz premium Plus servis hizmeti ile bir çok ürününüz ömür boyu garanti de olup cihazlarınızı gerektiğinde kendi servis ekibimizle birlikte siz değerli müşterilerimizin evlerinden alarak firmamız merkezinde gerekli tespitleri yapıp bildirdikten sonra yapılıp yapılmayacağı sizden alacağımız cevap ile birlikte hareket ediyor ve cihazınızı kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Her Daim Çözüm Odaklı

Eurolife Water ürünlerinde oluşan sorunları premium Plus servis hizmeti ile her daim kontrol etmekte ve üretim kurulumla ilgili sorunları çözüme kavuşturmaktadır.Su arıtma cihazlarında geçerli bir sebepten dolayı kullanmaktan vazgeçerseniz cihazı iade alıp paranızı da geri vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 − eight =