En İyi Su Arıtma Cihazları

Ultraviyole(UV) Dezenfeksiyon Sistemi Nedir?
10 Ekim 2017
Ters Ozmoz Su Arıtma
12 Ekim 2017

Eurolife Water markamız bünyesinde satmakta olduğumuz bütün su arıtma cihazlarını en iyi ve en kaliteli olarak aslında nitelendirebiliriz.Fakat kullanılan malzemelerden ve filtrelerden kaynaklı olarak kalite farkı yaşanabilmektedir.Müşterilerimiz için önerebileceğimiz Su filtreleme sistemlerini ancak bulundukları mekanın keşfi,müşterimizin istekleri üzerine şekillendirebileceğimiz ve buna en yakın ve uygun olabilecek filtreleme sistemini şirketimiz bünyesinde araştırma ve inceleme yaparak müşterilerimize bildiriyoruz ve müşterimiz uygun gördüğü takdirde gerekli en iyi su arıtma cihazımızı size hizmet etmek üzere bulunduğunuz mekana en uygun şekilde montaj yaparak kullanım hakkında bilgi verdikten sonra kaliteli su kullanımına başlayabileceğinizi size bildiriyoruz.

Eurolife Water Su Arıtma Cihazı

Eurolife Water Su Arıtma Cihazımızda kullanılan malzemelerin menşei Türkiye,USA ve Tayland olmak üzere 3 ülkeyi bünyesinde barındırmaktadır.En önemli olan membran filtremiz ise USA menşeili olup uluslararası sertifikaya sahip malzemeye sahiptir.Diğer kullandığımız filtreler kalite esaslı Tayland meşeili olup diğer materyaller Türkiye meşeilidir.

Goldline RO Su Arıtma

GOLDLINE RO Reverse Osmosis (Ters Ozmoz) Amerika’da üretilmiş olum tüm parçaları, filtreleri ve tankı water quality altın mührüne sahip cihazdır. NSF onaylı, günümüzün en kaliteli içme suyu cihazlarındandır.
Sağlıklı yaşam için temiz su tüketmek gerekmektedir. Yaşam kaynağımız olan suyun kalitesi bizim yaşam kalitemizi de belirlemektedir. Filter Queen Water su teknolojileri olarak biz, tamamen amerikan yapımı olan vidasından, filtresine kaliteden ödün vermeyen Goldline Reverse osmosis su arıtma sistemlerini gururla sunuyoruz. NSF Belgisi, National Science Foundation (Ulusal Bilim Kurumu) Uluslar arası geçerliliği olan NSF Sertifikası ( National Sanitary Foundation—Uluslar arası Sağlık Kuruluşu ) ile belgelenmiştir. NSF Belgesi, kullanıcı ve gıda denetleyicilerine , güvenliği açısından uygun olduğunu garanti eder.
.
Ph değeri açısından yeksek kalitede stabilizasyon sağlayan Amerikan filtre sistemlerimiz arge ekibimizin uzun test süreçleri ve teknolojinin en son imkanları ile üretilmişlerdir.

PuroTwist Su Arıtma

Yarı geçirgen membran, kirletici maddeleri akıtarak süzer. Yüksek kaliteli, filtrelenmiş içme suyu üretilir ve mühürlü haznede depolanır. PUROTwist 4000 kurşunsuz musluğu sayesinde bol miktarda temiz, berrak ve taze içme suyu size ve ailenize sunulur.
4 Adımda Arındırma işlemi
1. 5 mikronluk tortu filtresi: Kir, tortu, kum ve diğer fiziki partikülleri ortadan kaldırır.
2. Ön-karbon fitre: RO (Ters Ozmoz) membranını, serbest klor ve tortulara karşı korur
3. Ters Ozmoz Membran: Membran, cansız çözünmüş maddelerin çok büyük bir kısmını azaltır.
4. Son karbon filtre: içme suyunuzu geliştiren ve berraklaştıran en son cilalama işlemi.

Su Kalite Birliği (WQA) altın mührü, su endüstrisinde en güvenilir ve en geçerli bağımsız testleri temsil eder. WQA’nın altı mührü, ayrıntılı testler ve devam eden araştırmaları, su arıtma teknolojilerinin gelişimini takip ederek kaliteyi garantisi sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + seven =